BUTIK "SDÍLÍME S VÁMI LUXUS"
icoicoicoicoico
 
 
CS / EN
 
 
 

Váš nákup

Pokračovat v nákupu
 
Kontaktujte zákaznický servis |  Doručovací metody |  Postup navrácení zboží |  Vrácení nenošené objednávky
 

Máte-li  jakékoli otázky k Vaší objednávce nebo k naší  Stránce, náš  Zákaznický Servis je Vám plně k dispozici.
Kontaktujte nás telefonicky 775 585 393 nebo emailem zakaznickyservis@soline.cz . Pondělí až Pátek 10-19 hodin.

Online zásilka k Vám bude doručena prostřednictvím přepravní služby Express Česká Pošta. Prosíme Vás o zadání doručovací adresy, na které se budete zdržovat v době, kdy má být zásilka dodána tj. Po-So mezi 8-14 hodinou. Pokud by Vás dopravce nezastihl, zanechá Vám ve schránce informace o uložení zásilky na pobočce České Pošty. Po odevzdání objednávky přepravci Vám zašleme e-mail se sledovacím číslem zásilky, které Vám umožní zjistit, kdy byl Váš produkt odeslán. V době odesílání si neúčtujeme poplatek za první den půjčení. Zákazník tak neplatí za čas, kdy je objednávka u dopravce
Nejbližší termín doručení: Pokud je platba za půjčovné a Vratnou kauci uhrazena do 14.00 hodin, je objednávka odeslána ve stejný den a obdržena druhý pracovní den do 14 hodin. 

Navrácení produktů zapůjčené on-line je jednoduché. Zabalte je do původního obalu (včetně krabice), ve kterém Vám byly doručeny, společně se všemi originálními přiloženými součástmi. Na balíček nalepte formulář EMS s předvyplněnou zpáteční adresou, jež byl k zásilce přiložen a odešlete zpět ve stanovený termín z jakékoli pobočky České Pošty. Den  pro odeslání zapůjčeného produktu je uveden na našich Stránkách v detailu Vaší objednávky. Náklady na dopravu zpět jsou zdarma. O vrácení zásilky Vás informujeme e-mailem.
 

Doručené nenošené výpůjčky objednané online lze vrátit v případě, že nás o situaci telefonicky informujete na 775 585 393, a to v časové lhůtě do 2 hodin od obdržení zásilky a pak ji ve stejný den předplaceně odešlete zpět zásilkou EMS z jakékoli pobočky České Pošty. Pro navrácení vypůjčeného nenošeného produktu získáte Autorizační číslo, které následně zapíšete do přiloženého formuláře pro jeho vrácení. Produkt MUSÍTE vratit ve stejný den, kdy jste jej obdrželi. Pokud tak neučiníte a Služba Soline Vám nedá výhradní svolení k tomu, aby u Vás produkt zůstal do druhého dne, můžeme Vám účtovat až plnou výši půjčovného. Jakmile bude vrácená výpůjčka přijata a zpracována, budete informováni e-mailem. Veškeré navrácení plateb se uskutečňuje ve prospěch platební karty použité při platbě půjčovného a Vratné kauce. Náklady na dopravu jsou nevratné. Z důvodu zamezení podvodu si ponecháváme právo odmítnout vrácení poplatku za vypůjčení a čištění v případě, že produkt neprojde naší kontrolou, jeví se jako nošený, vykazuje pachové známky nošení, má stopy po znečištění nebo poškození. Originální ochranné visačky Soline musí zůstat nepoškozeny a připevněny na svém původním místě.

 
Předmět Název Půjčit od Vypůjčené do s DPH
Bohužel, Váš nákupní košík je prázdný.
 
 

Poukázka

Doplňující informace

* Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné a je nutné je vyplnit !

Nákup bez registrace

 
 
 

Jsem registrovaný(á)

přihlašte se zde

Poznámka k zásilce

Celková cena CZK 0 Kč
 
  ROČNÍ ČLENSTVÍ CZK 1 800 Kč
  VOLITELNÉ POJIŠTĚNÍ CZK 190 Kč
 
 

Dodací adresa - vyplňte pouze pokud je jiná než kontaktní