BUTIK "SDÍLÍME S VÁMI LUXUS"
icoicoicoicoico
 
 
CS / EN
 
 
 

SKUTEČNÁ SOLINE

 
 

 

Lucie Motlíková

PR A MARKETING MANAGER ROBERTO COIN

V současnosti nebývá zvykem hodnotit úspěchy sebe i jiných jinými prostředky než penězi. Přitom největším úspěchem je, pokud se vím daří plnit si své sny. Lucie si jeden takový splnila. Má práci, která ji babí, naplňuje a dodáví jí energii. A jaká cesta k ní vedla?

Máte práci snů, pracujete ve vyhlášené Pařížské ulici. Jaká je atmosféra mezi místními šperkaskými obchody. Setkáváte se s rivalitou?

"Myslím, že mezi námi panuje vzájemný respekt. S rivalitou se nesetkávám. Svou konkurenci samozřejmě sledujeme, ale v rámci dobrých vztahů."

 

Byla Práce ve šperkařství Vaší vysněnou prací? Jak to začalo?

"Práce v  oboru PR a mrketingu mě opravu baví, vždy jsem ale snila o možnosti práce v oblasti módy, neboť je mi blízká. Takže když přišla možnost pracovat pro úspěčnou šperkařskouo značku s duší a ve skvělém týmu, byla jsem nadšená."

 

Co považujete za svou největší životní zkušenost?

"Problémy se dají řešit a je třeba k nim přistupovat s čistou hlavou. Koneckonců nic není nemožné. Tento přístup mi v životě hodně pomáhá."

 

Co je podle Vás nejdůležitějsí pro práci v týmu?

"Vzájemná podpora a schopnost vypořádat se se složitými situacemi je podle mě klíčové, aby tým mohl fungovat zdravě a produktivně."

 

 

Má podle Vás volba oblečení a doplňků vliv na celkové vnímání člověka?

"Dle mého názoru má vliv zásadní. To, jaký zvolíme šperk vypovídá mnohé o nás samotných. O našem způsobu přemýšlení, charakteru, stylu, zájmech."

 

Co je podle Vás klíčem k úspěchu?

"Dle mého názoru je to loajalita a cílevědomost. Velkou roli hraje také to, pokud člověk svou práci vykonává s láskou a oddaností, pak teprve může dosáhnout dobrých výsledků a stanovencýh cílů.

 

Kdybyste chtěla někoho podpořit v kariéře, co byste mu řekla?

"Získávejte zkušenosti. Mějte oči dokořán a uši nastřažené. Využívejte příležitostí. Zkrátka, jděte za svým snem!"

 


BŘEZEN 2016

FOTO: Petra Ficová

Roberto Coin

 

 

 

Nahoru