BUTIK "SDÍLÍME S VÁMI LUXUS"
icoicoicoicoico
 
 
CS / EN
 
 
 

Vaše názory

 
 

Vaše názory jsou pro nás důležité!  Zde se můžete dočíst  zkušenosti ostatních zákazníků. Pro uveřejnění svých názorů piště vasnazor@soline.cz

 

 • "Dobrý den, chtěla bych moc poděkovat butiku Soline za zapůjčení krásných šatů. Velké poděkování patří především Petře, která mi vyšla vstříc mimo pracovní dobu a postala se o hladký průběh doručení šatů. Velmi oceňuji profesionální přístup k zákaznicím. Rozhodně jsem v salonu nebyla naposledy. Děkuji."
  Martina V., Praha (03-2017)
   
 • Šaty byly úplně nové a ohledně půjčení naprosto perfektní komunikace, jednoduché doručení a vrácení, vřele doporučuji využít při každé příležitosti.“
  Katka H., Praha
   
 • Z kolekce Soline jsem si zapůjčila šaty Hervé Léger a byla jsem velmi spokojena jak s organizací (zkoušením šatů a jejich doručením) tak samozřejmě s šaty jako takovými... cítila jsem se v nich opravdu skvěle a sklidila jsem nespočet komplimentů. Určitě si u Soline půjčím znovu!
  Anna, Prague
   
 • "Dobrý den,
   Chci poděkovat Evě a Petře za fantastický zákaznický přístup. Evě za velkou trpělivost a kreativitu během zkoušení a Petře za následné zařizování během odkupu šatů a doplňků. V Čehách, kde má orientace na zákazníka stále  velké mezery, patříte k tomu nejlepšímu, co jsem kdy zažila."
  Jana, Vodafone. (01-2017)

   

Nahoru