BUTIK "SDÍLÍME S VÁMI LUXUS"
icoicoicoicoico
 
 
CS / EN
 
 
 

Vratná kauce

 
 
Kauce je obvyklým  nástrojem pro krytí případných vážných škod. Kauce je 100% vratná a slouží jako pojistka zejména pro případ nenávratného poškození produktu či jeho ztráty.
Při rezervaci produktu v Butiku Soline zaplatíte částku ve výši 1.000,- Kč jako rezervační poplatek. Doplatek za půjčovné se hradí v momentu zapůjčení produktu. Po dobu Vašeho zapůjčení produktu si dále vyhrazujeme právo k držení Vratné kauce.Vratná kauce je stanovena jednotlivě pro každý produkt a její výše je uvedena v detailu každého produktu.
ONLINE PLATBY VRATNÉ KAUCE
 
Jak zaplatit Vratnou kauci

Den před odesíláním produktu ze skladu, obdržíte e-mail upozorňující a vyzývající k zaplacení Vratné kauce.
Vratnou kauci zaplatíte po přihlášení na webových stránkách www.soline.cz v sekci "Moje detaily", kategorie "Přehled objednávek". Zvolíte číslo objednávky. Po otevření detailu se Vám objeví tlačítko „Zaplatit kauci“.  Po uhrazení kauce Vám bude zaslán automatický e-mail stvrzující její přijetí. Následně Vám bude produkt odeslán.  Vratnou kauci je nutno uhradit zvlášt pro každý produkt. Bez uhrazení Vratné kauce produkty nezapůjčujeme!
Vratná kauce při zapůjčení produktu na dobu 2 nocí
Částku uvedenou jako Vratnou kauci Vám při zapůjčení produktu na 2 noci neztrháváme, držíme ji jako blokovanou částku na Vašem účtě. Celou tuto částku odblokováváme ihned po obdržení produktu zpět k nám v řádném termínu a ujištění se o jeho přijatelném stavu odpovídajícím běžnému nošení. Vratná kauce při zapůjčení produktu na 2 noci je na Vašem účtě blokována nejvýše 7 dní. Po 7 dnech je částka automaticky uvolněna. Navrácení Vratné kauce se uskutečňuje ve prospěch platební karty použité při její platbě. 
 
Vratná kauce při zapůjčení produktu na dobu 7 nocí
Jelikož nám platební systém v ČR nedovoluje blokaci částky na dobu delší než 7 dní, jsme nuceni Vám celou částku Vratné kauce strhnout z Vašeho účtu ve stanovený termín a povinni  refundovat v nejkratším možném čase na Váš účet a to po obdržení produktu zpět k nám v řádném termínu a v přijatelném stavu, odpovídajícím běžnému nošení. Navrácení Vratné kauce se uskutečňuje ve prospěch platební karty použité při její platbě.
 

Nahoru