BUTIK "SDÍLÍME S VÁMI LUXUS"
icoicoicoicoico
 
 
CS / EN
 
 
 

O nás

 
 
Všechny víme, že ženy, které ve světě platí za módní ikony, si své oblečení a doplňky půjčují v závislosti na příležitosti v renomovaných módních domech. Půjčí si je a pak je jednoduše vrátí zpět. Teď i Vy máte poprvé v České republice možnost využít stejnou službu. Všechny si teď můžeme dovolit luxus půjčit si něco skutečně speciálního znovu a znovu. A hlavně, bude nás to stát méně, než kdybychom si je koupily sami! Vždyť každá z nás má hluboko ve svém šatníku několik drahých šatů, které si pořídila navrub výjimečné příležitosti a s vědomím, že si je na sebe vezme vícekrát. Jen se zkuste zamyslet, kolikero takových šatů máte ve skříni i Vy a kolikrát jste je opravdu „vynesla ven“.
 

V duchu naší filosofie – všechny šaty a doplňky od světových návrhářů jsou natolik krásné, že by jejich možnost nošení neměla být omezena Vaší peněženkou nebo místem v šatníku. Právě možnost obléci si pro výjimečnou příležitost něco opravdu speciálního – ať už jsou to koktejlky od Hervé Legéra nebo dlouhá róba Eliho Saaba-  má potenciál udělat pro Vás danou příležitost skutečně nezapomenutelnou!

Se Soline můžete bezpečně objevovat nové styly, nové návrháře, nové barvy a co je nejdůležitější, stále nové způsoby, jak vypadat perfektně. Můžete si znovu a znovu zapůjčovat šaty a trendy doplňky a vždy vypadat origiálně a elegantně – na ples, party, rodinnou oslavu, pracovní drink...

Nabídka šatů se pravidelně doplňuje o kousky, které jste mohly vidět na svých oblíbených celebritách, na přehlídkových molech nebo v módních časopisech a o něchž jste si až do teď myslely, že jsou pro Vás nedostupné. S tím je konec!

 

 

Naše je motto je: "Nekupujte je, my je koupíme za Vás."

 

 

             Ing. Michaela Verbeek
          Zakladatelka SpolečnostiMichael Verbeek
 

Replica Watches has been a time preserved concept which Swiss Rolex Replica certainly are a mans greatest mate. Replica Hermes UK are really a superb counterpart to diamonds, E Cigarette UK change receives its treatment since the woman's best buddy. These time pieces are actually considered by various males since their adaptation of jewelery. Why for and that is just noticeable: you can not maybe assume males to use stunning earrings or Replica Watches with bling, best?

Nahoru