BUTIK "SDÍLÍME S VÁMI LUXUS"
icoicoicoicoico
 
 
CS / EN
 
 
 

SKUTEČNÁ SOLINE

 
 

Silvia Bušniaková

HEAD OF NETWORKING

Silvia je původem Slovenka, která od svých dvou let s rodinou poznávala celý svět. Snad i díky tomu jí neschází životní nadhled, pohora a schopnost riskovat, a to jak v osobní, tak také v profesním životě. Je v prvé řadě maminkou a ve druhé tvrdou manažerkou, což jí umožnuje práce v Britské Obchodní komoře. Organizaci, která pr opracující matky vytváří takové podmínky, aby tyto dvě klíčové životní oblasti bylo možné skloubit.

Co Vás dovedlo k tomu, čemu se pracovně věnujete? Co bylo nejsilnějším impulsem?

"Dostatek sebevědomí a náhoda. Šla jsem na pohovor do Britské obchodní komory s obavami, že nemám dostatečné know-how a přehled. Po dvou hodinách jsem odcházela s podepsanou smlouvou. Doslova!"

Kdybyste někoho chtěla podpořit v kariéře, co byste mu řekla?

"Nebojte se zariskova, nebojte se nahlas říkat svůj názor. Ptejte se... A vystupte konečně ze své komfort zóny!"

Co je podle Vás klíčem k úspěchu?

"Dle mého je to startovací čára - ne všichni ji máme stejnou. Bohužel. Do mě rodiče investovali mnoho financí, abych se naučila cizí jazyky. Studovala jsem Ve spojených státech, Velké Británii, Srbsku, Německu, Portugalsku atp. A pak už bylo na mě, aby dokázala tento vklad využít. Píe je asi nejdůležitější."

Jaká byla nejpodstatnější rada, kterou jste kdy obdržela?

"Přej a bude ti přáno. A mysli pozitivně. Já jsem ve skutečnosti spíše skeptik, takže o to to je pro mě větší výzva, ale pracuji na sobě!"

Relaxujete také někdy? Máte na to vůbec čas?

"Čas navíc nemám vůbec žádný. A to není žádná póza. Zkombinovat mateřství, práci a domácnost je dřina. Odpočívat mohu pouze, když je dcera s jejím tatínkem. Ten den strávím s kamarádkami na golfu nebo v restauraci. Ale úplně nejraději jsem sama doma, uvařím si sépiové rizoto a nedělám nic."

Kdy využíváte butik Soline?

"Do Soline vždy zajdu, když jsem hostem tzv. "A" listu událostí. Například, když do ČR zavítala členka Britské kráslovské rodiny, volba byla jasná, šaty jedině ze Soline. Plním si zde své dívčí sny - například, když jsem si půjčila šaty, které na sobě měla Carrie Bradshaw ze seriálu Sex ve měste:))"

 

 


LISTOPAD 2015

FOTO: Helena Theunissen

 

Nahoru